Malé interview s Danielem Klee a upřesnění jeho profilu

9. listopadu 2008 v 22:43 | Daniel Klee |  Editorial blogu Nuda v síti

Malé "interview" :) s Danielem Klee a upřesnění jeho profilu

Vážení přátelé a návštěvníci mého blogu Nuda v síti, v administraci blogu je sice rubrika profil, ale mnoho toho o tom, kdo je jeho autorem neřekne. A tak bych rád, některé věci uvedl na pravou míru a připojil pár poznámek.

Předem, provozováním blogu Nuda v síti nehledám vážný vztah ani flirt. Kdo je Daniel Klee a kdo jsem tedy já? Jsem REBEL a věřím v daný řád světa, jsem buddhista, křesťan, gnostik i ateista... co naplat. Věřím ve věčné světlo hořící ve všem a všech. Součást Slova. Součást každého atomu ve vesmíru. Jsem jedinečná kapka v moři stejně jedinečných kapek a přesto nejsem nic jiného než ostatní. Co hledám, dnes a denně nacházím. Dovedu být stejně tak neúprosný a tvrdý, jako pokorný a probouzející se. Jsem ješitný, i když nemám být na co. Snad jen na to, že jsem jaký jsem. A jaký jsem? Přístupný změnám, neustále se měnící a přesto stále stejný, chybující a odpouštějící, dominantní a ....jsem...Kdo vlastně jsem? To vědí nejlépe Ti druzí. Já stále ještě na tuto otázku hledám odpověď. A hned tak hledat nepřestanu. Ale kromě jiného jsem...věčný tulák, co hledá domov mezi mraky, lhář, básník a snílek, co hraje si se slovy a jinými kapkami v moři. Jsem touhou i nalezením toho, co jest, i toho co má být. Jsem! To je to jediné co vím, jediná jistota kterou mám. Nevím jest-li jsem už byl a kým. Nevím zda ještě budu, ale píšu-li tyto řádky...JSEM. Kdo? Zeptejte se. Jen nevím zda budu umět odpovědět.

Zajímá Vás, zda má Daniel Klee nějaké neřesti? Zeptejme se ho.

Ano má...Ke sklence ušlechtilého koňaku patří, alespoň pro mě, dýmka či doutník...a cigareta.Ten vztah je zatím věrný. Hodně bere...ale také dává. Neřest patří k životu. I když uznávám, že moderní je NEKOUŘIT...! Ale já jsem rád, alespoň v něčem, strašně staromódní :-)Bohužel, to opravdu obtěžuje okolí. Omlouvám se všem.Ta omluva je na místě.

Jak vnímá Daniel Klee lásku?
"Když Tě pustím na svou odvrácenou stranu, budeš mě ještě někdy v noci objímat? Když Ti odhalím své pocity, když Ti dám všanc své slabosti a slabiny? Co potom, lásko vlastně uděláš?" Tak tohle napsal Roger Waters.

A jaký je tvůj názor na sex?
Zase si dovolím citovat ze své oblíbené knihy Rockových parafrází. "Ležet, tváří se dotýkat Tvých prsů, ležet,rty ochutnávat Tvoji skrytou vůni, ležet, dlaněmi vnímat tvé horké tělo, jak elektrizuje a konejší mou dlaň." A k lásce a sexu připojuji citát ze známé písně Paula Simona."Když ostatní sotva k nalezení jsou, jak most přes rozbouřené vody rozklenu se nad Tebou..."

A to je vše? Neprozradíš ještě nějaký tvůj jiný názor?
Láska jsou dobrovolná pouta. Pouta co nejdou rozetnout a každé odemčení těch pout je bolestivější, než jejich nasazení. Láska, to jsou pouta poutající oba dva. Pouta poutající k zatracení, slasti, bolesti, touze, naplnění podstaty i jejího věčného neukojení, ale také pouta věčných snad, i pouta oblých vnad. Kdo spoután je a kdo ten co poutá? Vždy dva to jsou. Je jedno zda jsi pánem jejich snů i života, či otrokyní lásky nespoutané. Ta věc oběma se stane. A poutem křehkým navždy spoután je ten, co láskou bolestivou vzplane....

Co je podle tebe dovoleno v lásce a sexu?
Vše, co je druhým v lásce, vášni a boji tolerováno a přijímáno. Láska a sex je o poznávání toho druhého, ale i sama sebe. A když se otevřou dveře obávané třinácté komnaty...? Proč je zavírat, když jsou součástí našeho bytí, našich tužeb a snů. Byla by láska celá, nedokázali bychom poznat sami sebe a neuměli bychom pochopit a poznat toho druhého. Láska je souznění a souznění znamená naplnění. A naplnění znamená otevření se sobě i tomu druhému. Láska jsou vždy pouta.....

Proč provozuješ respektive píšeš na internetu blog, kromě již řečeného, když vlastně nikoho nehledáš a nemáš žádné "publikační" ambice?
A proč ne. I když, jak jsem řekl na začátku, nehledám vztah, mám důvod zde být. Jaký? Můžete si myslet, že zde vystavuji své EGO...,či že podvádím a navzdory mému tvrzení zde někoho hledám.
Nebo můžete můj blog považovat za recesi. On už sám jeho název "Nuda v síti" o mnohém vypovídá.
Možná...? Možná, mě jen baví si hrát. Se slovy, životem, osudem... nebo právě s Vámi!

Tento blog je tedy recesí?
Do určité míry ano. Třeba toto "interview". Dělat rozhovor sám se sebou zavání blázincem, jestli by byl míněn vážně :).  Jak říká přísloví, "Neberme život moc vážně, stejně z něj nevyvázneme živí".


Na otázky odpovídal, i je kladl, Daniel Klee :)

 


Aktuální články

Reklama______________________________________________________________________________