Několik slov na úvod

8. listopadu 2008 v 0:04 | Daniel Klee |  Editorial blogu Nuda v síti

Zdravím všechny návštěvníky mého "nudného" blogu Nuda v síti,

na úvod bych rád řekl pár slov o sobě. Daniel Klee je umělecký pseudonym :) pro mou amatérskou fotografickou a literární činnost.

Mé civilní povolání je tak trochu podobné tomu, co mě baví i v osobním životě. Již víc jak osmnáct let se živím v oblasti reklamy, PR a marketingu, tedy občas i psaním :D. Co mě, krom zmíněného, ještě baví? Je toho poměrně dost. Od literatury, poezie, historie, a vůbec společenských věd, až po hudbu, film či divadlo. S chutí se dívám na svět, a jeho půvaby, prostřednictvím hledáčku fotoaparátu. Život beru nejenom z té vážné stránky, ale i s humorem. Rád se scházím s přáteli a když to jinak nejde, nedělá mi problém udržovat s nimi kontakt prostřednictvím sociálních sítí či internetu. Což je koneckonců i záměr tohoto blogu, který je, mimo jiné, i o sdílení se. A i když se na něm občas zabývám vážnými tématy, či svými pocity, není nakonec o ničem jiném než o recesi, jak už vyplývá z jeho názvu "Nuda v síti".

Nekladu si za cíl, abych "změnil" svět či nějak zviditelnil svou osobu. O mé literární tvorbě si myslím, že kdybych ji snad někdy chtěl vydat tiskem, bylo by to možné brát jako "zločin" proti ekologii. Škoda papíru, na kterém by byla vytištěna. Přesto bych se rád o některé své myšlenky či pocity podělil se svými přáteli, kteří jsou povětšinou i čtenáři mého blogu.

Koneckonců udělat si srandu sám ze sebe, je báječná věc. Ostatně, je to znát i na mých verších, které nejsou ničím jiným než právě jen veršováním. Žádná hluboce duchaplná poezie, která by měla ambice dostat se do čítanek. :) Je to jen a jen vyjádření mých pocitů. Někdy se mě to daří lépe, jindy to nestojí, a zřejmě ani nebude stát, za mnoho. Co na tom. Berme život s úsměvem. Jak říká přísloví , ..."stejně z něj nevyvázneme živí" :).

Přeji všem přátelům a případným návštěvníkům blogu "Nuda v síti", jen žádnou nudu na Síti sítí.

Váš Daniel Klee :)


 


Aktuální články

Reklama______________________________________________________________________________